valimised.objektiiv.ee  

Facebook RSS Youtube

Riigikogu 2019 > Küsimused > 9. Kas pooldate kodanike õigust keelduda oma südametunnistusega vastuolus olevate teenuste osutamisest? > Kõik ringkonnad > Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Vaata kandidaatide vastuseid: Jah Jah | Ei Ei | Ei vastanud

Küsimused

9. Kas pooldate kodanike õigust keelduda oma südametunnistusega vastuolus olevate teenuste osutamisest?
Erakond Jah Jah Ei Ei Vastas Vastas
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (93) 92% 92% 8% (8) 81% (101/125)
Jah Jah
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 674URMAS ESPENBERG (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 675URMAS REITELMANN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 676ARGO LUUDE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 677KARL OLAF RÄÄK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 678TOIVO TASA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 679ANTS MILLER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 680ÕNNELI MATT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 681RIHO RAUSMA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 682EDA RÜÜTEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 683KÜLLI REMSU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 684URMAS SIEMER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 686LEO KUNNAS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 687ENDEL OJA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 689RIHO NÜÜD (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 692KARINE SIIAK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 693HASSO UUETOA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 695VILJO TAMM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 696MARE LIIGER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 697JUHAN KOBIN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 699KATRIN LINDE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 700KAIRET REMMAK-GRASSMANN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 701MARTIN HELME (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 702KADRI VILBA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 704MART KALLAS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 705EVE PÄRNASTE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 707TÕNIS TÄHE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 709JÜRI BÖHM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 711HENN PÕLLUAAS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 712SIIM POHLAK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 713RENE KOKK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 714PAUL PUUSTUSMAA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 715KAI RIMMEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 720ROLAND TÕNISSON (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 722MEELIS ROSENFELD (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 723PEETER KRALL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 724RANNO POOL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 725TÕNU KAUR (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 726RUDOLF JEESER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 728HELLE-MOONIKA HELME (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 729JAEN TEÄR (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 731AGNES PULK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 733TOOMAS VALLIMÄE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 734MARTIN JUDANOV (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 736ANTI POOLAMETS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 737MARTI KUUSIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 739UNO TRUMM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 741AIGAR PÕDER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 742LEO BERGSTRÖM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 743KERSTI KRACHT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 744RIHO BREIVEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 746KALEV PRITS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 747EVELIN POOLAMETS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 748ANDRES PIIBELEHT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 749TIIT RAUD (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 750RINGO RIIVES (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 751MARI-LIIS LILLEMETS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 752JAAK MADISON (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 753KALLE GRÜNTHAL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 755MEDI MEIKAR (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 756ENN SARV (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 757HELI KOIT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 760PRIIT JÜRJENS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 761PEETER ERNITS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 762RAIVO PÕLDARU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 763ÜLLE ROSIN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 764KERT KINGO (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 765MALLE PÄRN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 766AIVO LILL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 767AIVAR ÕUN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 769AARE RÜÜTEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 770JAAK VALGE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 771RUUBEN KAALEP (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 772INDREK SÄRG (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 773INDREK HIRV (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 774MAREH KALDA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 776AARE TAMM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 777AIN EHARI (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 778MERIKE LUMI (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 779HEIKI VILEP (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 782TIIT KALA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 784INDREK KÄO (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 786ANTS TAUL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 787KALMAR LUISK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 788MEELIS AIANURM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 789JÜRI KAVER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 791ALAR LANEMAN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 792HELDUR PAULSON (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 793HELLE KULLERKUPP (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 794EDMOND PENU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 795ROBERT KIVISELG (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 796MEELIS MALK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 797KAIDI SUVISTE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 798SIIMO LOPSIK (vaata vastuseid)
Jah Ei
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 703WESSE ALLIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 716MAREK LEINEMANN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 717MART JÄRVIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 718TÕNU URVA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 732ILLE PALUSALU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 759ANDO TULVIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 780UNO KASKPEIT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 781MERRY AART (vaata vastuseid)
Ei vastanud
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 685GEORG KIRSBERG (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 688MAIT TALU (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 690URMAS SIMON (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 691RAUL ÖPIK (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 694VEIKO HARTWIG VALGEPEA (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 698PIRET KOLLO (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 706RAIVO PÕHJAKIVI (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 708ANDRE PERE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 710AIN PEDAJAS (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 719JAANUS HÄRMS (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 721ALAR VALGE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 727MIHKEL SARETOK (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 730HARDI REHKALT (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 735DANIEL MEREÄÄR (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 738AARNE MÄE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 740TANEL TARKMEES (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 745ARVO ALLER (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 754REIN SUURKASK (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 758TARMO HINTS (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 768KRISTIAN SUVE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 775INDREK KALDA (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 783ARNO SILD (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 785GAIUS GIL (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 790MART HELME (ei vastanud)

Riigikogu valimised 2019

Riigikogu andis Jüri Ratasele volituse valitsuse moodustamiseks

Objektiivi raadio: liberaalse demokraatia vastuoludest

Riigikogu esimeheks valiti EKRE saadik Henn Põlluaas

Galerii: sotsid ja nende aatekaaslased korraldasid riigikogu ees EKRE vastase protesti

Piltuudis: Kaalepist ja Kaljulaidist said riigikogu avaistungil pinginaabrid

Madison ja Põlluaas EKRE vastasest meeleavaldusest: demokraatia ei saa olla valikuline

Galerii: homoaktivistid, feministid ja vasakliberaalid marssisid EKRE vastu

EKRE vastase meeleavalduse korraldaja Kaspar Shabad soovib, et poleks valele teele viivat alternatiivmeediat

Näitleja Rain Tolk võrdleb EKREt koeraga

Riiklikult rahastatud Feministeerium korraldab täna koalitsioonikõneluste vastase piketi