valimised.objektiiv.ee  

Facebook RSS Youtube

Riigikogu 2019 > Küsimused > 10. Kas pooldate Eesti Vabariigi liitumist ÜRO rändeleppega?

Vaata kandidaatide vastuseid: Jah Jah | Ei Ei | Ei vastanud

Küsimused

10. Kas pooldate Eesti Vabariigi liitumist ÜRO rändeleppega?
Erakond Jah Jah Ei Ei Vastas Vastas
Eesti Keskerakond (12) 67% 67% 33% (6) 14% (18/125)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (0) 0% 0% 100% (101) 81% (101/125)
Eesti Reformierakond (8) 62% 62% 38% (5) 10% (13/125)
Eesti Vabaerakond (14) 25% 25% 75% (42) 45% (56/125)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei (1) 50% 50% 50% (1) 18% (2/11)
Elurikkuse Erakond (8) 18% 18% 82% (37) 62% (45/73)
Erakond Eesti 200 (3) 60% 60% 40% (2) 4% (5/125)
Erakond Eestimaa Rohelised (22) 50% 50% 50% (22) 35% (44/125)
Isamaa Erakond (4) 7% 7% 93% (53) 46% (57/125)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond (8) 100% 100% 0% (0) 6% (8/125)
Üksikkandidaadid (0) 0% 0% 100% (8) 53% (8/15)
Kõik kandidaadid (80) 22% 22% 78% (277) 32% (357/1099)
Jah Jah
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 101ANDRES HERKEL (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 102ÕIE-MARI AASMÄE (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 110SANDER KLAUSEN (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 125HARLY KIRSPUU (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 147KRISTO KRUMM (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 150REIN REBANE (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 152PEETER LUKAS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 159ANNE KIIDER (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 164PIRET PIHEL (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 172KARINA KÜPPAS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 188ELO LUTSEPP (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 217TOOMAS ALATALU (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 221ALLAR SAU (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 223ÜLLE ORAV (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 231MERIKE LANG (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 243ÜLLE RAJASALU (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 249RAINAR ENDEN (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 273TIINA RÜHKA (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 303PRIIT PALMET (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 309MATI SADAM (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 312TAIMO TUGI (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 337AIVAR ROSENBERG (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 352MATTIAS TUROVSKI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 353FIDEELIA-SIGNE ROOTS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 355MAIGI KÄIGE (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 361MIHKEL TIGANIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 365HELINA TILK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 377OLEV-ANDRES TINN (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 379KATRIN JÕGISAAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 381URVE MADAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 388JAKKO VÄLI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 390JOONAS LAKS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 392ANDREI GUDIM (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 393ANNE VAHEMÄE (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 408KRISTEN KANNIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 410STEVE TRUUMETS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 419REIGO LEHTLA (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 428MÄRT PÕDER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 437ELO-MARIA ROOTS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 447MARKO KAASIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 450JÜRI GINTER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 460STINA RAMMUL (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 467KRISTER KIVI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 470TIINA KILKSON (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 481SIIM TUISK (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 492ANDREI HVOSTOV (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 507OLEV REMSU (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 515KADRI KÕUSAAR (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 518JÜRI-SAIMON KUUSEMETS (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 522OTT VALDMA (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 533KAIRIT LINDMÄE (vaata vastuseid)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 568JAAN SÕRRA (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 601MIHKEL KANGUR (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 615PIRET RÄNI (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 634VAL RAJASAAR (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 650ÜLLE KULDKEPP (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 10 10. Tartu linn 657MART JÜSSI (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 661EDA VEEROJA (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 663OLIVER LOODE (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 669GRETE PERTEL (vaata vastuseid)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 833KAROLIINA OONA RANNE (vaata vastuseid)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 834HANNO PÜTTSEPP (vaata vastuseid)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 885KRISTER KALLAS (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 937MAILIS REPS (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 940ERKI SAVISAAR (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 942MARIA JUFEREVA-SKURATOVSKI (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 953IGOR KRAVTŠENKO (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 957HELLE KALDA (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 966VLADIMIR VELMAN (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 981ANTTI LEIGRI (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 996TARMO TAMMISTE (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1028IRINA PANOVA (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1029MADIS LEPAJÕE (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1037ÜLLE JUHT (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1039ÜLO TULIK (vaata vastuseid)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1057TIINA RADIONOV (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1067PILLE LILL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1070VOOTELE HANSEN (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1083LEA NILSON (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1108VILLU KARU (vaata vastuseid)
Jah Ei
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 103JAAK PROZES (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 104JAANIKA KLOPETS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 106JÜRI PINO (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 114KAJA JAKOBSON (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 116TAAVI SIMSON (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 117ARVET LINDSTRÖM (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 118EVE OSA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 126MATI ROOSNURM (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 129MERIKE VÄRIK (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 130TÕNU PLOOMPUU (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 133MARGUS RAHA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 135TÕNU ARU (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 136ANNE HANSBERG (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 138JUKU-KALLE RAID (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 139RAIVO KOKSER (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 140TIIA VÄLK (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 141SUIDO SAARMETS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 143VAHUR HERM (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 144TIIU KUURME (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 145ELDAR TOONVERK (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 151AARE PERNIK (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 156MIKKO NÕUKAS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 157ELGE HÄRMA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 162JANEK OSTRA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 171SIRJE PALLO (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 177LIDIA RETTIJEVA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 179AIN OSTRA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 182JÜRMO SILLASTE (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 183AIN AUKSIMÄE (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 189MÄRT LÄÄNEMETS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 190URMAS HEINASTE (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 192KAIDO VÄLJAOTS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 194TAUNO KURE (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 197KUIDO NÕMM (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 198VAHUR KOLLOM (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 199HEIKI LILL (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 200KAIDO KALLAVUS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 201LAILI JÕGIAAS (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 203HERLE GERASSIMOVA (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 204ALVAR TIPP (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 209URMAS OTT (vaata vastuseid)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 212KATI KONGO (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 234GEROL SILKIN (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 319ILLARI LÄÄN (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 328RAIMOND TAMM (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 340ANTI HAUGAS (vaata vastuseid)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 348MARIKA VALTER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 358MARTTI PREEM (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 374OSKAR-ALEKSANDER LESMENT (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 382AGU KIVIMÄGI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 387TIIU ROOSMA (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 397CHRISTINA RANNIT (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 398ERKO SOOPALU (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 403AUL PEDAJAS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 406MARET MERISAAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 415JAANUS NURMOJA (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 425ANETTE-MARLEN OTT (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 430ARVI TAPVER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 435ERKO ELMIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 436JÜRI-JOONAS KEREM (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 438KAI KÜNNIS-BERES (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 439ARVO KUIV (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 444TAAVO SAVIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 449ELMER JOANDI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 455HELLE KAASIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 457INGA RAITAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 458ZOJA MELLOV (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 466MEIDI TIIMUS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 471ANU PALUOJA (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 604KERTU NAMSING (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 606RIINU LEPA (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 607SIIRI TIIVITS-PUTTONEN (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 613JÜRI KÕUK ROOST (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 616REET POOM (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 618LAURI TÕNSPOEG (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 619ANDRES VESPER (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 620JÜRI PETERSON (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 623EHA METSALLIK (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 624HELI PIISANG (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 625JAANUS SAADVE (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 627KALLE VIRKUS (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 629MADIS IGANÕMM (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 631PAAVO EENSALU (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 632RIHO KIRMJÕE (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 633URMAS EELMÄE (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 635KAUPO VIPP (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 636ENN KALJO (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 637ENRI PAHAPILL (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 639SILJA REEMET (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 641LAURI KLEIN (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 642CORNELIA KOTTO (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 7 7. Ida-Virumaa 644KAJA TOIKKA (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 646RIINA EIGI (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 647JANICA SEPP (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 651PEETER LEPISK (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 652ANNELI PALO (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 10 10. Tartu linn 656AHTO KAASIK (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 658RAINER KUUBA (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 660ALEXANDER LINNAMÄE (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 664REIN EINASTO (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 666ÜLLE KAUKSI (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 667MATI KOSE (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 670KERSTI REPPO (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 671TAUNO JÜRGENSTEIN (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 672TEHO PAULUS (vaata vastuseid)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 673THEA PERM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 674URMAS ESPENBERG (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 675URMAS REITELMANN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 676ARGO LUUDE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 677KARL OLAF RÄÄK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 678TOIVO TASA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 679ANTS MILLER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 680ÕNNELI MATT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 681RIHO RAUSMA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 682EDA RÜÜTEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 683KÜLLI REMSU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 684URMAS SIEMER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 686LEO KUNNAS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 687ENDEL OJA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 689RIHO NÜÜD (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 692KARINE SIIAK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 693HASSO UUETOA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 695VILJO TAMM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 696MARE LIIGER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 697JUHAN KOBIN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 699KATRIN LINDE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 700KAIRET REMMAK-GRASSMANN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 701MARTIN HELME (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 702KADRI VILBA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 703WESSE ALLIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 704MART KALLAS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 705EVE PÄRNASTE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 707TÕNIS TÄHE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 709JÜRI BÖHM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 711HENN PÕLLUAAS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 712SIIM POHLAK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 713RENE KOKK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 714PAUL PUUSTUSMAA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 715KAI RIMMEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 716MAREK LEINEMANN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 717MART JÄRVIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 718TÕNU URVA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 720ROLAND TÕNISSON (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 722MEELIS ROSENFELD (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 723PEETER KRALL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 724RANNO POOL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 725TÕNU KAUR (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 726RUDOLF JEESER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 728HELLE-MOONIKA HELME (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 729JAEN TEÄR (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 731AGNES PULK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 732ILLE PALUSALU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 733TOOMAS VALLIMÄE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 734MARTIN JUDANOV (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 736ANTI POOLAMETS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 737MARTI KUUSIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 739UNO TRUMM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 741AIGAR PÕDER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 742LEO BERGSTRÖM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 743KERSTI KRACHT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 744RIHO BREIVEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 746KALEV PRITS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 747EVELIN POOLAMETS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 748ANDRES PIIBELEHT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 749TIIT RAUD (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 750RINGO RIIVES (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 751MARI-LIIS LILLEMETS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 752JAAK MADISON (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 753KALLE GRÜNTHAL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 755MEDI MEIKAR (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 756ENN SARV (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 757HELI KOIT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 759ANDO TULVIK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 760PRIIT JÜRJENS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 761PEETER ERNITS (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 762RAIVO PÕLDARU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 763ÜLLE ROSIN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 764KERT KINGO (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 765MALLE PÄRN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 766AIVO LILL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 767AIVAR ÕUN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 769AARE RÜÜTEL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 770JAAK VALGE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 771RUUBEN KAALEP (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 772INDREK SÄRG (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 773INDREK HIRV (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 774MAREH KALDA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 776AARE TAMM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 777AIN EHARI (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 778MERIKE LUMI (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 779HEIKI VILEP (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 780UNO KASKPEIT (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 781MERRY AART (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 782TIIT KALA (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 784INDREK KÄO (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 786ANTS TAUL (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 787KALMAR LUISK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 788MEELIS AIANURM (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 789JÜRI KAVER (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 791ALAR LANEMAN (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 792HELDUR PAULSON (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 793HELLE KULLERKUPP (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 794EDMOND PENU (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 795ROBERT KIVISELG (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 796MEELIS MALK (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 797KAIDI SUVISTE (vaata vastuseid)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 798SIIMO LOPSIK (vaata vastuseid)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 889MARGUS PÄRSIK (vaata vastuseid)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 923TOOMAS PAJULA (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 925VIKTOR VASSILJEV (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 950MÄRT SULTS (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 975INDREK UUEMAA (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 977VIIVE ROSENBERG (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 982REA RAUS (vaata vastuseid)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 999MAKSIM VOLKOV (vaata vastuseid)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 6 6. Lääne-Virumaa 1054ANDREI ANISSIMOV (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1060TARMO KRUUSIMÄE (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1061MART LUIK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1062HELEN HÄÄL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1063PRIIDU PÄRNA (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1064AVO ÜPRUS (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1068IMRE RAMMUL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1069PEETER VÕSU (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1071JAKO KULL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1074RIINA SOLMAN (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1081JAAK AHELIK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1084HELDUR-VALDEK SEEDER (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1087URMAS REINSALU (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1090KRISTIAN TASKA (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1100HEIKI HEPNER (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1103ARVI KAROTAM (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1105GERLI LEHE (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1107PRIIT PÕLDMÄE (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1109ANN RÄÄMET (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1110MART RANNUT (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1114RAIVO AEG (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1115MART MAASTIK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1116GEORG LINKOV (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1118TOOMAS SCHMIDT (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1119ANTI TOPLAAN (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1121TÕNU MUNK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1123ÜLLAR SAAREMÄE (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1129SIIM VALMAR KIISLER (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1130TIIT SALVAN (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1131MARJA-LIISA VEISER (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1132ANDRES NOORMÄGI (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1133ARTUR PÕLD (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1135AIVO TAMM (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1137JANEK RAIK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1141ALAR KARU (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1143JANIKA GEDVIL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1145VALTER VAHA (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1146HERMANN KALMUS (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1150RAIVO TAMM (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1151IVAR TEDREMA (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1152RAIN SANGERNEBO (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1153JAANA PUUR (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1155HELDUR LÄÄNE (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1158MIHHAIL LOTMAN (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1159EVA-LIISA LUHAMETS (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1160ANNELI KANNUS (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1161PRIIT HUMAL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1163FRIEDRICH KAASIK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1164TARVO SIILABERG (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1165KASPAR KOKK (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1166PRIIT SIBUL (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1169ULLA PREEDEN (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1172KALLE VISTER (vaata vastuseid)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1181KUNO ERKMANN (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1186JÜRI MALSUB (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1187RISTO NAHKOR (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1189HARRY RAUDVERE (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1192HANDO TÕNUMAA (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1194ÜLLAR KRUUSTIK (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1196EGE HIRV (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1197KALJU MÄTIK (vaata vastuseid)
Üksikkandidaadid 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1199VEIKO TANI (vaata vastuseid)
Ei vastanud
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 105JAANUS OJANGU (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 107JAANUS PAASOJA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 108PEETER LIINSOO (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 109MARIKE LAHT (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 111TÕNU TEEVEER (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 112AGE MINKA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 113NEEME KUNINGAS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 115EVE VIIDALEPP (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 119ANDRES LINTS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 120AVE LOSSMANN (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 121SIIM TUUR (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 122ALAR TINNUS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 123IIVI ZAJEDOVA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 124ALDO VAINO (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 127MART MUTSO (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 128AIN LUTSEPP (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 131ALEKSANDR DORMIDONTOV (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 132EPP ALATALU (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 134KAJA VAJAK (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 137VIKTORIA LUKATS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 142SIIRI KÄPA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 146KAIE HERKEL (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 148RIINA KURG (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 149JAAK VACKERMANN (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 153DEIN-TOM TÕNSING (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 154MIHHAIL JALLAJAS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 155TIINA KANGRO (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 158OLEV VAHER (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 160EGON ERKMANN (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 161JANUS TUUR (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 163PAVO RAUDSEPP (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 165KOIT KUUSK (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 166REIN KOTŠIN (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 167MARJE SALVE (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 168AVE PÜTSEPP (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 169VEANA HEINMETS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 170JANE SNAITH (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 173ANDO KUURA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 174MULJE KULLERKUP (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 175DENISS TIŠTŠENKO (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 176ASKO SIRP (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 7 7. Ida-Virumaa 178INNA ROSE (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 180ARLET PALMISTE (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 181MARI-LIIS TAHKER (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 184HEIKI RIPS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 185OLEV RAHNU (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 186HANNO KIRSCHFELDT (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 187MARGUS SARDIS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 191KATRIN HAUK (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 193TIIT URVA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 195ELAR PLOOMIPUU (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 196MÄRT MEESAK (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 202KRISTO KARU (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 205HEINO RITSMAN (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 10 10. Tartu linn 206MART KIVASTIK (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 207KAUL NURM (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 208MARIKA PARV (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 210ÜLLAR VANA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 211ANNIKA TOOTS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 213TÕNIS LUKATS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 214URMET KÜLAOTS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 215MIHKEL MÄLLO (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 216KRISTI VARUL (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 218HELI KÜNNAPAS (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 219ELMO JOA (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 220FREDY VABRIT (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 222DANDY ROSENBERG (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 224JÜRGEN POST (ei vastanud)
Eesti Vabaerakond 12 12. Pärnumaa 225REIN PRINS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 226KRISTEN MICHAL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 227HEIDY PURGA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 228ARTO AAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 229SIGNE RIISALO (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 230ANTS LEEMETS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 232LIIS KLAAR (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 233ANDRES ARO (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 235KATRIN HELENDI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 236LEMBIT KOLK (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 237KRISTO ENN VAGA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 238SIIM KALLAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 239KEIT PENTUS-ROSIMANNUS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 240ANDRES SUTT (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 241KRISTINA ŠMIGUN-VÄHI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 242IVI EENMAA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 244TOOMAS KRUUSIMÄGI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 245HELEN MAHMASTOL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 246KAUPO NÕLVAK (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 247JUHAN KANGILASKI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 248TIIT SOORM (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 250TAAVI TOPPI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 251MARGIT ELVISTE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 252MEELIS SOLL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 253URMAS PAET (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 254MARIS LAURI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 255VILJA TOOMAST (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 256JOHANNES KERT (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 257ÕNNE PILLAK (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 258EERO MERILIND (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 259TÕNU MEIJEL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 260TOOMAS KÄRK (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 261STEN LAANSOO (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 262ART KUUM (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 263KAJA KALLAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 264MARKO MIHKELSON (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 265AIVAR SÕERD (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 266KALLE PALLING (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 267LAINE RANDJÄRV (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 268MART VÕRKLAEV (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 269MADIS MILLING (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 270TIMO SUSLOV (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 271ANDRUS UMBOJA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 272TIIT VAHENÕMM (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 274JAAN ALVER (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 275LIANA NÕGENE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 276KADRI KURM (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 277VLADAS RADVILAVICIUS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 278MARKO RAUDLAM (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 279OTT KASURI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 280KALLE LAANET (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 281URVE TIIDUS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 282AIVAR VIIDIK (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 283JAANUS RATAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 284HEIKI KRANICH (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 285MAIRE FORSEL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 286JAANUS MÜÜR (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 287TIIU ARO (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 288TAAVI RÕIVAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 289INDREK KESKÜLA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 290MATI RAIDMA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 291KATRIN KUUSEMÄE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 292LEO AADEL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 293RIHO TELL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 6 6. Lääne-Virumaa 294MARKO TORM (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 295EERIK-NIILES KROSS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 296MARIS TOOMEL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 297AIVAR SURVA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 298SERGEI GORLATŠ (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 299MERIKE PERI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 300ANDREA EICHE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 301OLESJA OJAMÄE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 7 7. Ida-Virumaa 302TOOMAS NÕMMISTE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 304JÜRGEN LIGI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 305YOKO ALENDER (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 306MADIS TIMPSON (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 307RAIT PIHELGAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 308TÕNU JUUL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 310SULEV KANNIMÄE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 311TARMO ALT (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 313URMAS KRUUSE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 314VALDO RANDPERE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 315TOOMAS JÄRVEOJA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 316ÜLVI NOOL-KÕRE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 317RAIVO MEITUS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 318AIVAR SAARELA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 320MERILI RANNISTE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 321ERKKI KELDO (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 322URMAS KLAAS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 323MARGIT SUTROP (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 324ANTS LAANEOTS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 325URMAS SIIGUR (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 326SIGNE KIVI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 327HELE EVERAUS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 329AIRIS MEIER (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 330RENO LAIDRE (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 10 10. Tartu linn 331ANDRUS PUNT (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 332HANNO PEVKUR (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 333LIINA KERSNA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 334MAIDO RUUSMANN (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 335ANDRUS SEEME (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 336EINIKE MÖLDER (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 338MARGUS LEPIK (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 339ÜLO NEEDO (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 341PEETER SIBUL (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 342TOOMAS KIVIMÄGI (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 343ANNELY AKKERMANN (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 344JÜRI JAANSON (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 345TOOMAS RÕHU (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 346MEELI PÄRNA (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 347ANDRES MÕIS (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 349MADIS KOIT (ei vastanud)
Eesti Reformierakond 12 12. Pärnumaa 350JÜRI LEBEDEV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 351ZÜLEYXA IZMAILOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 354TARMO ANDRE ELVISTO (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 356HANNES LIITMÄE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 357ANNE VETIK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 359KRISTINA SADOHHINA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 360EERO UUSTALU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 362KADRI SIKK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 363ALEKSANDER LAANE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 364RENE KUULMANN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 366ULVI KOOP (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 367REET HÄRMAT (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 368HEIKI VALNER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 369ÜLLE RINGMÄE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 370ALEKSANDER POTOTSKI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 371ALLAN TALU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 372LAURA LISETE ROOSAAR (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 373ANNALIISA ASVEIT (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 375MAKSIM ERIKSSON (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 376VOOTELE VAHER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 378KASPAR KURVE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 380TÕNU TRUBETSKY (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 383ANDREI KIISLER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 384KARIN PÕLDOJA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 385ERROL VARES (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 386ANNE ARTUS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 389ANU NATALY SAAGIM-RATIA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 391TIIU-ANN KALDMA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 394GERT HÄUSLER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 395KATRIN LEHTVEER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 396PAVEL KRÕLATOV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 399HANNES METS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 400MAI MIKK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 401ANDRES MEESAK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 402KALLE OLUMETS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 404LAURA KIIROJA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 405RASMUS LAHTVEE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 407LOORE HÄRMAT (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 409MERIKE KURVITS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 411KRISSIKA KAST (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 412ALEKSEI LOTMAN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 413ANDRES JAADLA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 414ALLAN JAAKUS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 416RIINA ODNENKO (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 417AARE VEEDLA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 418VEERA KOSTINA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 420TIMUR SAGITOV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 421OLGA GUDKOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 422ROMAN MUTONEN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 423ELEONORA LOGINOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 424ALEKSEI NEHOROŠKIN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 426DARJA VORONTSOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 427LEONID MIRONOV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 429HANNES PUU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 431KRISTJAN ROHTLA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 432HELI KUUSE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 433EVELI PERMANSON (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 434TIINA RAMMUL (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 440IVO-HANNES LEHTSALU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 441ERKI SAKSING (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 442KÜLLIKE REIMAA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 443RIINA PERNAU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 445ALO KAASIK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 446HENRY LAKS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 448REA SEPPING (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 451INGA PLOOMIPUU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 452JAAN OLARI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 453RAUL KÜBARSEPP (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 454RUTH TAMMEORG (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 456MERILY VAKKER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 459ARVI MATVEI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 461MARGARITA RANDVIIR (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 462HARRI TILK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 463MOONIKA MALMRE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 464PIRET KÄIGE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 465EVE ROOTS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 468MARGIT ADORF (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 469MIKK PÄRNITS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 472SVEN ARULAID (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 473JOHANNES SARAPUU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 474KRISTA LEHARI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 475TIIA KÕNNUSSAAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 476SVEN MIKSER (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 477RIINA SIKKUT (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 478JAAK JUSKE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 479MARIANNE MIKKO (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 480ERIKA SCHOLLER (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 482MARIS SILD (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 483JOOSEP VIMM (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 484GERTRUD KASEMAA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 485JEVGENI VAISBEIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 486RAUL SILLASTE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 487ANDRUS VAARIK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 488JEVGENI OSSINOVSKI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 489MONIKA HAUKANÕMM (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 490BARBI-JENNY PILVRE-STORGARD (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 491ANASTASSIA KOVALENKO (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 493TRIIN TOOMESAAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 494MADLE LIPPUS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 495KARL-MARTIN SINIJÄRV (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 496KRISTA KAMPUS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 497KRISTEL RANNAÄÄRE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 498KIRILL KLAUS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 499MIHHAIL BELJAJEV (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 500ALLAN KALJAKIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 501MAIMU BERG (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 502JAAK ALLIK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 503RAINER VAKRA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 504HELVE SÄRGAVA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 505MART MERI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 506KÜLLI URB (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 508ANTO LIIVAT (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 509OLGA SÕTNIK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 510JAAK KANGILASKI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 511MERLI REIDOLF (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 512SILVER MEIKAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 513MARINA KALJURAND (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 514RENE TAMMIST (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 516TANEL TALVE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 517PILLE PETERSOO (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 519MERIKE METSTAK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 520TÕNIS BLANK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 521ILJA BORODKIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 523AIN PINNONEN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 524MARK TENIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 525MADIS ROODLA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 526AIN BÖCKLER (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 527MATI ÕUNLOO (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 528TÕNU OJA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 529HARDI VOLMER (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 530MADIS KALLAS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 531REILI RAND (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 532NEEME SUUR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 534KAIDO SIPELGAS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 535SILVI TEESALU (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 536HERGO TASUJA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 537HEIKI HANSO (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 538INDREK SAAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 539ENE AUGASMÄGI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 540EERIK LUMISTE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 541KELLY KONETSKI-RAMUL (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 542MARGUS PUNANE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 543KAIRIT PIHLAK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 544GARRI RAAGMAA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 545KATRI RAIK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 546EDUARD ODINETS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 547MAKSIM ILJIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 548ANTON PRATKUNAS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 549TATJANA OLESK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 550SERGEI SOLOVJOV (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 551ANTS KUTTI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 552PAVEL PROKOPENKO (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 7. Ida-Virumaa 553ETTI KAGAROV (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 554HELMEN KÜTT (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 555SIRET PIHELGAS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 556PIRET AUS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 557LAURI LÄÄNEMETS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 558JUHAN-MART SALUMÄE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 559KÜLVAR MAND (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 560TAMBET SOVA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 561KAAREL ORUMÄGI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 562TONIO TAMRA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 563EIKI NESTOR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 564JÜRI MOROZOV (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 565MARIKA SAAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 566PRIIT LOMP (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 567MARGUS MÖLDRI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 569MATI KEPP (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 570MAANO KOEMETS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 571JARNO LAUR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 572HELJO PIKHOF (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 573TOOMAS JÜRGENSTEIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 574GEA KANGILASKI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 575MEELIS LUHT (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 576LEMMIT KAPLINSKI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 577OTT MAIDRE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 578ASKO TAMME (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 579ANTS JOHANSON (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 580TÕNU INTS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10 10. Tartu linn 581MARJU LAURISTIN (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 582IVARI PADAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 583SIRJE TOBRELUTS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 584REIN RANDVER (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 585KALVI KÕVA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 586INARA LUIGAS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 587REIN JÄRVELILL (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 588MAIRE MURUMAA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 589TARMO TAMM (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 590KAUPO KUTSAR (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 591ANTI ALLAS (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 592INDREK TARAND (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 593KADRI-AIJA VIIK (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 594KALEV KALJUSTE (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 595MERCEDES MERIMAA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 596MADIS VESKIMÄGI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 597REELIKA RÜÜTLI (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 598TATJANA JAANSON (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 599ANET TOMAŠPOLSKAJA (ei vastanud)
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12 12. Pärnumaa 600JAAN KRINAL (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 602ALLAN KOKKOTA (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 603ALLAN PROOSO (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 605RIINA SOONE (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 608ÜLO MÄNGEL (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 609TOOMAS TRAPIDO (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 610EVE RANDVERE (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 611HELEN ORAV-KOTTA (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 612JAANUS-JUHAN ILLEND (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 614MADIS MARK (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 617TEET RANDMA (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 621OTT KÖSTNER (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 622ARTUR TALVIK (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 626KAJA KARU-ESPENBERG (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 628LIIS TRUUBON (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 630MARIKA JAHILO (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 638MÄRT RANDOJA (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 640SIRKKA PINTMANN (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 643JÜRI-ILLIMAR REINBERG-ŠESTAKOV (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 7 7. Ida-Virumaa 645AGO SAMOSON (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 648PEEP TOBRELUTS (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 649PRIIT-KALEV PARTS (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 653KÜLLI ORG (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 654TAUNO LAASIK (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 655TOOMAS FREY (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 659AIRI HALLIK-KONNULA (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 662LILIAN FREIBERG (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 665REIN LEPP (ei vastanud)
Elurikkuse Erakond 12 12. Pärnumaa 668AIVAR RUUKEL (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 685GEORG KIRSBERG (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 688MAIT TALU (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 690URMAS SIMON (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 691RAUL ÖPIK (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 694VEIKO HARTWIG VALGEPEA (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 698PIRET KOLLO (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 706RAIVO PÕHJAKIVI (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 708ANDRE PERE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 710AIN PEDAJAS (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 719JAANUS HÄRMS (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 721ALAR VALGE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 727MIHKEL SARETOK (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 730HARDI REHKALT (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 735DANIEL MEREÄÄR (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 738AARNE MÄE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6 6. Lääne-Virumaa 740TANEL TARKMEES (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7 7. Ida-Virumaa 745ARVO ALLER (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 754REIN SUURKASK (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 758TARMO HINTS (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 768KRISTIAN SUVE (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10 10. Tartu linn 775INDREK KALDA (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 783ARNO SILD (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 785GAIUS GIL (ei vastanud)
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 12 12. Pärnumaa 790MART HELME (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 799LIINA NORMET (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 800MAREK REINAAS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 801TIIA SIHVER (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 802PIRKO KONSA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 803KARIN KAUP-LAPÕNIN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 804MARIANNA KAAT (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 805HENRY SINIVEE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 806MARGOT ROOSE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 807IVAR SOONE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 808VALERI IVANOV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 809MAARIKA NEILINN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 810AHTI KALLASTE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 811KRISTINA KALLAS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 812GRIGORE-KALEV STOICESCU (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 813MART SANDER (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 814MEELIS NIINEPUU (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 815TOOMAS UIBO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 816ALEKSEI JAŠIN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 817JULIA RUSTAMOVA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 818AARE LAPÕNIN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 819AVE TALU (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 820PIRET KÜRBIS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 821ANNE KAHRU (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 822PAVEL STARKOV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 823ÜLLE KASK (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 824ALEKSANDR MAIOROV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 825ERIK VEST (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 826LAURI HUSSAR (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 827ÜLO PIKKOV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 828TIIT ELENURM (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 829SIIRI LEHTMETS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 830TIIT PAPP (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 831ANDRES INGERMAN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 832MAREK KARM (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 835EDUARD FINAGIN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 836PRIIT ALAMÄE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 837ANDO KIVIBERG (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 838MONIKA SALU (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 839TAAVI TOOM (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 840TERJE BACHMANN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 841JÜRI LEHTMETS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 842LEINO MÄGI (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 843JOEL JESSE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 844HILJE SAVOLAINEN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 845MARKO NUMMERT (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 846SANDRA JÄRV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 847TOOMAS TEPOMES (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 848NADEŽDA GRETŠNEVKINA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 849HILLAR JOON (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 850ARKO OKK (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 851RAIVO MERERAND (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 852JAAK RAIE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 853KOIT KELDER (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 854TOOMAS KASEMAA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 855JAANIKA ROOSMAN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 856LARS UUS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 857ANU UIBO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 858MARTIN VAHIMETS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 859ANDRI SIMO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 860KEITH SIILATS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 861ANNES NAAN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 862ELMU KOPPELMANN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 863MARKO TEIVA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 864MADIS VIISE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 865AHTO NEIDEK (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 866TRIIN SIHVER (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 6 6. Lääne-Virumaa 867TARMO TAMM (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 868AHTI PUUR (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 869JANA PAVLENKOVA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 870NIKITA LUMIJÕE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 871SVETLANA SKREBNEVA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 872STANISLAV TITUŠKO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 873DARJA BERESTOVA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 874MIHHAIL DERBNEV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 875VIKTOR GOLUBJATNIKOV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 7 7. Ida-Virumaa 876JÜRI KÄOSAAR (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 877RUSLAN TROCHYNSKYI (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 878ANGELIKA NARIS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 879KALLE KALLAS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 880MARJU MÄGER (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 881RAUL ALLIKSAAR (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 882TIIA PIIRIMEES (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 883TATJANA JÜRGEN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 8 8. Järva- ja Viljandimaa 884LAURI VAIKSAAR (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 886ALEKSANDR ŠIROKOV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 887ÜLLE PÄRL (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 888KADI PLOOM (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 890MAARIKA KUKK (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 891KAARE PÕDER (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 892EVELIN PÄRL (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 893VÄINO UIBO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 894RONALD LAARMAA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 895MARGUS TSAHKNA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 896KRISTIINA TÕNNISSON (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 897TANEL TEIN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 898PILLE TSOPP-PAGAN (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 899JÜRI-OTT SALM (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 900KADRI HALLER-KIKKATALO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 901ISMAIL MIRZOJEV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 902KARIN JÕKS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 903JAAK LAINESTE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 10 10. Tartu linn 904KIRILL AVDEJEV (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 905IGOR TARO (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 906EINAR VISNAPUU (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 907ARE SELGE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 908KRISTA SILDOJA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 909MERLIS PAJUSTIK (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 910MARGIT LAIL (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 911MIKK MÄESAAR (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 912KATRIN JÕGEVA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 913HERKO SUNTS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 914EPP PETRONE (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 915KADRI TALI (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 916JANNO KULDKEPP (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 917SIRJE NIITRA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 918TARMO VALGEPEA (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 919SIGRIT ROOSILEHT (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 920MATI TIIMUS (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 921JEVGENI GORLEVSKI (ei vastanud)
Erakond Eesti 200 12 12. Pärnumaa 922MONIKA SIRULI (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 924RAIMOND KALJULAID (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 926ANDREI KOROBEINIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 927VADIM BELOBROVTSEV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 928NATALIA MALLEUS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 929KALEV KALLO (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 930ANDREI NOVIKOV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 931EHA VÕRK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 932JAANUS RIIBE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 933JÜRI ENNET (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 934JOSEF KATS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 935MAREK JÜRGENSON (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 936MIHHAIL KÕLVART (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 938MIHHAIL KORB (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 939IMRE SOOÄÄR (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 941KALLE KLANDORF (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 943TÕNIS MÖLDER (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 944TANEL KIIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 945VLADIMIR SVET (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 946JÜRI KUUSKEMAA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 947IRINA EMBRICH (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 948PEETER MARDNA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 949SERGEI PTŠJOLKIN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 951TAAVI AAS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 952ANDRA VEIDEMANN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 954TIIT TERIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 955KERSTIN-OUDEKKI LOONE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 956LAURI LAATS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 958EDUARD TOMAN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 959GRETE ŠILLIS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 960MERIKE MARTINSON (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 961JÜRI RATAS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 962KAIDO HÖÖVELSON (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 963TOOMAS VITSUT (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 964KRISTIINA HEINMETS-AIGRO (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 965AIVAR RIISALU (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 967KERSTI MÄNNIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 968VLADIMIR ARHIPOV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 969JÜRI VÕIGEMAST (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 970OLEG TŠUBAROV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 971JAANUS KALEV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 972HANS LIIBEK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 973ILJA BAN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 974AIVAR ROOP (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 976ERKI TAMMLEHT (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 978ENN EESMAA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 979JAANUS KARILAID (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 980MIHKEL UNDREST (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 983AIVAR ARU (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 984MAIRE KÄÄRID (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 985ÜLLAR NEEMRAND (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 986SIRET KOTKA-REPINSKI (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 987MAKSIM BUTŠENKOV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 988TRIIN VAREK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 989JAAN MÄNNIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 990JELENA FJODOROVA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 991HANS KRUUSAMÄGI (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 6 6. Lääne-Virumaa 992TOOMAS VÄINASTE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 993YANA TOOM (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 994MIHHAIL STALNUHHIN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 995VALERI KORB (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 997DMITRI DMITRIJEV (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 998EEVI PAASMÄE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 1000EVE EAST (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 7 7. Ida-Virumaa 1001MARTIN REPINSKI (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1002JAAK AAB (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1003KERSTI SARAPUU (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1004PEETER RAHNEL (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1005GETTER KLAAS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1006KARL ÕMBLUS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1007RAIVO MATSINA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1008HEIDY TAMME (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1009AADO OHERD (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1010HELMUT HALLEMAA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1011JANEK MÄGGI (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1012MARIKA TUUS-LAUL (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1013JAAN ÕUNAPUU (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1014AARE OLGO (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1015PEEP PÕDDER (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1016PEETER LAASIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1017MAX KAUR (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1018ANDRES VÄÄN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1019TARMO TOMSON (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1020AADU MUST (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1021JAAN TOOTS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1022MONICA RAND (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1023VLADIMIR ŠOKMAN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1024MARINA RIISALU (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1025VIKTOR TRASBERG (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1026JELENA FRUNZE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 10 10. Tartu linn 1027NIKOLAI PÕDRAMÄGI (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1030TARMO TAMM (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1031ANNELI OTT (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1032HEIMAR LENK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1033ESTER KARUSE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1034ANDRE LAINE (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1035JANIKA USIN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1036JAANUS RAIDAL (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1038JÜRI SAAR (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1040KADRI SIMSON (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1041MIKK PIKKMETS (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1042MARKO ŠORIN (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1043KRISTA NÕMM (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1044ARDO AASA (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1045ANTS LOPSIK (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1046ANDRES ANNAST (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1047AVO KEEL (ei vastanud)
Eesti Keskerakond 12 12. Pärnumaa 1048HILLAR TALVIK (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1049OLEG TESLA (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1050ANDREI ORPONEN (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1051IGOR ROSENFELD (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1052JULIA SOMMER (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1053DIANA KOOR (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 7 7. Ida-Virumaa 1055VIKTOR MALÕGIN (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1056DIANA NÕMBERG-KLAUS (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 10 10. Tartu linn 1058VIIVI-HELBE PELJUHHOVSKA (ei vastanud)
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 12 12. Pärnumaa 1059VJATŠESLAV MAKARONSKI (ei vastanud)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1065KARL SANDER KASE (ei vastanud)
Isamaa Erakond 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1066TIIT MEREN (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1072SVEN SESTER (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1073VIKTORIA LADÕNSKAJA-KUBITS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1075MADIS PÄTS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1076KALEV VAPPER (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1077LAGLE PAREK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1078JÜRI TREI (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1079TOIVO JÜRGENSON (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1080TIIT MATSULEVITŠ (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1082ILLIMAR LEPPIK VON WIRÉN (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1085TIIT NABER (ei vastanud)
Isamaa Erakond 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1086INGO NORMET (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1088MART NUTT (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1089ELLE KULL (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1091TRIVIMI VELLISTE (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1092ANDRES ÖPIK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1093URMAS MARDI (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1094ANDRES ERGMA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1095ANNE EENPALU (ei vastanud)
Isamaa Erakond 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 1096INDREK LUBERG (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1097JÜRI LUIK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1098TOOMAS TÕNISTE (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1099KALLE MUULI (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1101MARI-ANN KELAM (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1102ANDRES LAISK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1104KAUPO RÄTSEPP (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1106ANDRES KAARMANN (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1111LEEMET VAIKMAA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1112MADIS KÜBAR (ei vastanud)
Isamaa Erakond 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1113TANEL OTS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1117KAIDO KAASIK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 1120TIIT HARJAK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1122MARKO POMERANTS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1124TAMARA VAHTRA-AASMETS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1125MIHKEL JUHKAMI (ei vastanud)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1126ALARI KIRT (ei vastanud)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1127TÕNIS PRULER (ei vastanud)
Isamaa Erakond 6 6. Lääne-Virumaa 1128EINAR VALLBAUM (ei vastanud)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1134VALENTINA GUROVA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 7 7. Ida-Virumaa 1136ARNO STRAUCH (ei vastanud)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1138HELIR-VALDOR SEEDER (ei vastanud)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1139KAIA IVA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1140PRIIT VÄRK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1142JÜRI ELLRAM (ei vastanud)
Isamaa Erakond 8 8. Järva- ja Viljandimaa 1144KASPAR KAARJAS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1147AIVAR KOKK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1148EVA KAMS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1149TIIT LÄÄNE (ei vastanud)
Isamaa Erakond 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 1154AARE ANDERSON (ei vastanud)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1156TÕNIS LUKAS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1157LAURI VAHTRE (ei vastanud)
Isamaa Erakond 10 10. Tartu linn 1162JAAN VAIKSAAR (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1167MERLE JÄÄGER (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1168MEELIS MÕTTUS (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1170KURMET MÜÜRSEPP (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1171ARNE TILK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1173TOOMAS PIIRMANN (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1174AIN PAJO (ei vastanud)
Isamaa Erakond 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1175MONIKA ROGENBAUM (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1176ANDRES METSOJA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1177ELA TOMSON (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1178LAURI LUUR (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1179SIIM SUURSILD (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1180MEELIS KUKK (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1182JAANUS PÕLDMAA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1183URMAS AAVA (ei vastanud)
Isamaa Erakond 12 12. Pärnumaa 1184AARE ARVA (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1185SERGEI SVJATUŠENKO (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1188VELLO KOOKMAA (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1190HANNES VESKIMÄE (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 1191MARGUS SAAR (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 1193MAARIKA PÄHKLEMÄE (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 1195TANEL HÄIDKIND (ei vastanud)
Üksikkandidaadid 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 1198KAIDO KOOKMAA (ei vastanud)

Riigikogu valimised 2019

Riigikogu andis Jüri Ratasele volituse valitsuse moodustamiseks

Objektiivi raadio: liberaalse demokraatia vastuoludest

Riigikogu esimeheks valiti EKRE saadik Henn Põlluaas

Galerii: sotsid ja nende aatekaaslased korraldasid riigikogu ees EKRE vastase protesti

Piltuudis: Kaalepist ja Kaljulaidist said riigikogu avaistungil pinginaabrid

Madison ja Põlluaas EKRE vastasest meeleavaldusest: demokraatia ei saa olla valikuline

Galerii: homoaktivistid, feministid ja vasakliberaalid marssisid EKRE vastu

EKRE vastase meeleavalduse korraldaja Kaspar Shabad soovib, et poleks valele teele viivat alternatiivmeediat

Näitleja Rain Tolk võrdleb EKREt koeraga

Riiklikult rahastatud Feministeerium korraldab täna koalitsioonikõneluste vastase piketi