valimised.objektiiv.ee  

Facebook RSS Youtube

Riigikogu 2019 > Küsimused > 6. Kas toetate valikabordi* riikliku rahastamise lõpetamist? > Kõik ringkonnad > Erakond Eestimaa Rohelised

Vaata kandidaatide vastuseid: Jah Jah | Ei Ei | Ei vastanud

Küsimused

6. Kas toetate valikabordi* riikliku rahastamise lõpetamist? * Valikabordi all on peetud silmas täisealise isiku loomulikul teel alanud raseduse tahtlikku katkestamist ilma, et selleks oleks meditsiiniline põhjendus.
Erakond Jah Jah Ei Ei Vastas Vastas
Erakond Eestimaa Rohelised (13) 30% 30% 70% (31) 35% (44/125)
Jah Jah
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 355MAIGI KÄIGE (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 358MARTTI PREEM (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 377OLEV-ANDRES TINN (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 382AGU KIVIMÄGI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 397CHRISTINA RANNIT (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 403AUL PEDAJAS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 415JAANUS NURMOJA (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 435ERKO ELMIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 436JÜRI-JOONAS KEREM (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 437ELO-MARIA ROOTS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 450JÜRI GINTER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 457INGA RAITAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 458ZOJA MELLOV (vaata vastuseid)
Jah Ei
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 352MATTIAS TUROVSKI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 353FIDEELIA-SIGNE ROOTS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 361MIHKEL TIGANIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 365HELINA TILK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 374OSKAR-ALEKSANDER LESMENT (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 379KATRIN JÕGISAAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 381URVE MADAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 387TIIU ROOSMA (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 388JAKKO VÄLI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 390JOONAS LAKS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 392ANDREI GUDIM (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 393ANNE VAHEMÄE (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 398ERKO SOOPALU (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 406MARET MERISAAR (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 408KRISTEN KANNIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 410STEVE TRUUMETS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 419REIGO LEHTLA (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 425ANETTE-MARLEN OTT (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 428MÄRT PÕDER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 430ARVI TAPVER (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 438KAI KÜNNIS-BERES (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 439ARVO KUIV (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 444TAAVO SAVIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 447MARKO KAASIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 449ELMER JOANDI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 455HELLE KAASIK (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 460STINA RAMMUL (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 466MEIDI TIIMUS (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 467KRISTER KIVI (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 470TIINA KILKSON (vaata vastuseid)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 471ANU PALUOJA (vaata vastuseid)
Ei vastanud
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 351ZÜLEYXA IZMAILOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 354TARMO ANDRE ELVISTO (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 356HANNES LIITMÄE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 357ANNE VETIK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 359KRISTINA SADOHHINA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 360EERO UUSTALU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 1 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 362KADRI SIKK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 363ALEKSANDER LAANE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 364RENE KUULMANN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 366ULVI KOOP (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 367REET HÄRMAT (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 368HEIKI VALNER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 369ÜLLE RINGMÄE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 370ALEKSANDER POTOTSKI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 371ALLAN TALU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 372LAURA LISETE ROOSAAR (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 373ANNALIISA ASVEIT (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 375MAKSIM ERIKSSON (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 2 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa 376VOOTELE VAHER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 378KASPAR KURVE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 380TÕNU TRUBETSKY (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 383ANDREI KIISLER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 384KARIN PÕLDOJA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 385ERROL VARES (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 3 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa 386ANNE ARTUS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 389ANU NATALY SAAGIM-RATIA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 391TIIU-ANN KALDMA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 394GERT HÄUSLER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 395KATRIN LEHTVEER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 396PAVEL KRÕLATOV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 399HANNES METS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 400MAI MIKK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 401ANDRES MEESAK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 402KALLE OLUMETS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 4 4. Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa 404LAURA KIIROJA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 405RASMUS LAHTVEE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 407LOORE HÄRMAT (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 409MERIKE KURVITS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 411KRISSIKA KAST (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 5 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa 412ALEKSEI LOTMAN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 413ANDRES JAADLA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 414ALLAN JAAKUS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 416RIINA ODNENKO (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 417AARE VEEDLA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 6 6. Lääne-Virumaa 418VEERA KOSTINA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 420TIMUR SAGITOV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 421OLGA GUDKOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 422ROMAN MUTONEN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 423ELEONORA LOGINOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 424ALEKSEI NEHOROŠKIN (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 426DARJA VORONTSOVA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 7 7. Ida-Virumaa 427LEONID MIRONOV (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 429HANNES PUU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 431KRISTJAN ROHTLA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 432HELI KUUSE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 433EVELI PERMANSON (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 8 8. Järva- ja Viljandimaa 434TIINA RAMMUL (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 440IVO-HANNES LEHTSALU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 441ERKI SAKSING (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 442KÜLLIKE REIMAA (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 443RIINA PERNAU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 445ALO KAASIK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 9 9. Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn) 446HENRY LAKS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 448REA SEPPING (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 451INGA PLOOMIPUU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 452JAAN OLARI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 453RAUL KÜBARSEPP (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 454RUTH TAMMEORG (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 10 10. Tartu linn 456MERILY VAKKER (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 459ARVI MATVEI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 461MARGARITA RANDVIIR (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 462HARRI TILK (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 463MOONIKA MALMRE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 464PIRET KÄIGE (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 11 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa 465EVE ROOTS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 468MARGIT ADORF (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 469MIKK PÄRNITS (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 472SVEN ARULAID (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 473JOHANNES SARAPUU (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 474KRISTA LEHARI (ei vastanud)
Erakond Eestimaa Rohelised 12 12. Pärnumaa 475TIIA KÕNNUSSAAR (ei vastanud)

Riigikogu valimised 2019

Riigikogu andis Jüri Ratasele volituse valitsuse moodustamiseks

Objektiivi raadio: liberaalse demokraatia vastuoludest

Riigikogu esimeheks valiti EKRE saadik Henn Põlluaas

Galerii: sotsid ja nende aatekaaslased korraldasid riigikogu ees EKRE vastase protesti

Piltuudis: Kaalepist ja Kaljulaidist said riigikogu avaistungil pinginaabrid

Madison ja Põlluaas EKRE vastasest meeleavaldusest: demokraatia ei saa olla valikuline

Galerii: homoaktivistid, feministid ja vasakliberaalid marssisid EKRE vastu

EKRE vastase meeleavalduse korraldaja Kaspar Shabad soovib, et poleks valele teele viivat alternatiivmeediat

Näitleja Rain Tolk võrdleb EKREt koeraga

Riiklikult rahastatud Feministeerium korraldab täna koalitsioonikõneluste vastase piketi